StudAk
Головна | Реєстрація | Вхід
 
П`ятниця, 16.11.2018, 19:00
Вітаю Вас Перехожий | RSS
Меню сайту
Жовті сторінки інтернету
ukrfest mapanews
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Травень » 6 » Студенти зможуть переходити на індивідуальний графік у ВНЗ
Студенти зможуть переходити на індивідуальний графік у ВНЗ
08:03

Студенти вищих навчальних закладів можуть бути переведені на індивідуальний навчальний план у разі направлення на навчання або стажування за кордон. Як повідомив УНІАН координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних, про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за №1/9-236 від 29 квітня 2011 року.

У разі, якщо у зв’язку з навчанням чи стажуванням в навчальному закладі (науковій установі), виконання навчального плану неможливе, таким особам може надаватися академічна відпустка.

При направленні на навчання або стажування в рамках угоди між вищими навчальними закладами, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 16.10.2009 № 943 «Про запровадження у вищих навчальних закладах України Європейської кредитно-трансферної системи» використовуються ключові документи ЄКТС («Аплікаційна форма студента», «Угода про навчання», «Угода про практичну підготовку та зобов’язання про якість», «Академічна довідка»), а також Додаток до диплома європейського зразка.

«Зазначений лист буде сприяти більш ефективному вирішенню питання направлення студентів і аспірантів на навчання та стажування до закордонних ВНЗ у рамках урядових програм або угод», - підсумував А. Черних.
 


постiйна адреса статтi:
http://education.unian.net/ukr/detail/190613
Прикріплення:
Категорія: Україна | Переглядів: 243 | Додав: bober | Теги: |
Всього коментарів: 0

Copyright bober © 2018               
vkontakte club
Хостинг від uCoz