StudAk
Головна | Реєстрація | Вхід
 
П`ятниця, 16.11.2018, 19:00
Вітаю Вас Перехожий | RSS
Меню сайту
Жовті сторінки інтернету
ukrfest mapanews
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Жовтень » 19 » Нобелівський лауреат відкриє у КПІ центр нанотехнологій
Нобелівський лауреат відкриє у КПІ центр нанотехнологій
08:21
19 жовтня у навчальному корпусі №2 НТУУ «КПІ» відбудеться відкриття спільного Науково-навчального центру «Наноелектроніка і нанотехнології» НТУУ «Київський політехнічний інститут» та Науково-виробничого концерну «Наука», повідомили УНІАН у прес-службі КПІ.

У церемонії відкриття центру візьмуть участь українські урядовці, віце-президент Російської академії наук, Нобелівський лауреат з фізики Жорес Алфьоров, провідні українські вчені та керівники російської компанії NT-MDT.

Матеріально-технічну базу науково-навчального центру створено на основі єдиного в Україні нанотехнологічного комплексу НАНОФАБ, заснованого НВК «Наука» та концерном NT-MDT у рамках російсько-української науково-дослідної програми «Нанофізика та наноелектроніка» під керівництвом РАН Ж. Алфьорова та академіка НАНУ М. Находкіна.

Центр дозволить вивести вітчизняні наукові дослідження і підготовку фахівців з нанотехнологій на новий рівень, сприятиме розвитку зв’язків між освітою та наукою. У перспективі, після доукомплектування необхідним обладнанням (модулем фокусовання іонних пучків та модулем молекулярно-променевої епітаксії). Центр матиме змогу забезпечувати експериментальне виробництво продукції наноелектроніки та відпрацювання нових технологій.

У КПІ зазначають, що центр «Наноелектроніка і нанотехнології» є унікальним середовищем у реалізації замкнутого циклу «Підготовка кадрів – Наукові дослідження – Виробництво».

постiйна адреса статтi:
http://education.unian.net/ukr/detail/191564

Прикріплення:
Категорія: Україна | Переглядів: 251 | Додав: bober | Теги: |
Всього коментарів: 0

Copyright bober © 2018               
vkontakte club
Хостинг від uCoz