StudAk
Головна | Реєстрація | Вхід
 
П`ятниця, 16.11.2018, 18:59
Вітаю Вас Перехожий | RSS
Меню сайту
Жовті сторінки інтернету
ukrfest mapanews
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Жовтень » 18 » Кабмін злив ще кілька вишів
Кабмін злив ще кілька вишів
08:36
Кабінет міністрів України реорганізував декілька вищих навчальних закладів.

Зокрема, згідно з розпорядженням від 12 жовтня № 993-р, уряд прийняв пропозицію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо утворення Міжгалузевої академії управління на базі Міжгалузевого інституту управління, що реорганізується шляхом перетворення. Документом передбачено, що витрати, пов’язані з утворенням Міжгалузевої академії управління, будуть здійснені в межах коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту для підготовки кадрів. При цьому студенти Міжгалузевого інституту управління продовжать навчання в Міжгалузевій академії управління.

Крім того, розпорядженням від 12 жовтня № 992-р Кабмін створив Донбаський державний педагогічний університет на шляхом злиття Слов’янського державного педагогічного університету та Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов. Міносвіти доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією, за рахунок бюджетних призначень, передбачених міністерству. При цьому студенти ліквідованих вишів продовжать навчання в новоствореному Донбаському державному педагогічному університеті.

Також розпорядженням від 12 жовтня № 991-р Кабмін реорганізував Азовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету шляхом виділення його із складу зазначеного університету та приєднання до Бердянського державного педагогічного університету з утворенням на базі інституту структурного підрозділу Бердянського державного педагогічного університету. Міносвіти доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією, за рахунок бюджетних призначень, передбачених міністерству. При цьому студенти Азовського регіонального інституту управління Запорізького національного технічного університету продовжать навчання в Бердянському педагогічному університеті.

постiйна адреса статтi:
http://education.unian.net/ukr/detail/191546

Прикріплення:
Категорія: Україна | Переглядів: 203 | Додав: bober | Теги: |
Всього коментарів: 0

Copyright bober © 2018               
vkontakte club
Хостинг від uCoz